Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Trampkarze Chudzika wygrali turniej w Firleju

Podopieczni Stanisława Chudzika nie zwalniają tempa. W ubiegły weekend zajęli drugie miejsce w halowych mistrzostwach BOZPN, a w tę sobotę wygrali Orlik Cup w Firleju.

W sobotę 18 lutego w nowoczesnej hali sportowej w Firleju rozegrano Turniej Orlik Cup trampkarzy młodszych. W zawodach wzięło udział dziesięć ekip: Orlik Lubartów (dwa zespoły), MOSiR Lubartów, Powiślak Końskowola, Iskra Kotuń, Widok Lublin (dwa zespoły), Sygnał Lublin, LZS Skrobów oraz Orlęta Łuków.

Łukowskie młode Orły nie miały sobie równych. Nasi trampkarze wygrali swoją grupę z kompletem zwycięstw, a w fazie pucharowej pokonali oba zespoły z Lubartowa.

Wyniki Orląt Łuków 2003 na turnieju w Firleju:
Orlęta 4-0 LZS Skrobów
Orlęta 2-1 Widok II Lublin
Orlęta 3-0 Orlik II Lubartów
Orlęta 3-0 Sygnał Lublin
Półfinał: Orlęta 1-0 Orlik I Lubartów
Finał: Orlęta 2-0 Orlik II Lubartów

W finale dwa gole strzelił Michał Kudlak, a królem strzelców zawodów został Jakub Rożen z ośmioma trafieniami na koncie.

Nasza drużyna dobrze się zaprezentowała i zasłużenie wygrała turniej. Wynik cieszy, ale naszym nadrzędnym celem jest runda rewanżowa wojewódzkiej ligi trampkarza młodszego, do której to był kolejny etap przygotowań – powiedział po zawodach trener Stanisław Chudzik.

Skład trampkarzy Orląt, którzy zagrali na turnieju w Firleju: Dominik Dąbrowski, Szymon Folusz, Przemysław Misiak, Daniel Machniak,Filip Dudziński, Bartosz Kędzierski, Piotr Bartoń, Maciej Mądry, Michał Kudlak, Jakub Rożen, Albert Krukow, Jakub Chromiński.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna