Odwiedź nas na

Inne

Wyróżnienia w plebiscycie rozdane (VIDEO)

W pierwszym poważnym plebiscycie sportowym naszego regionu finalistów i laureatów już dawno poznaliśmy. W minionym tygodniu wręczyliśmy statuetki wyróżnionym sportowcom i trenerom.

We wspólnie organizowanym przez Lukow24.pl i Sport.lukow.pl plebiscycie sportowym, w którym wybrano najlepszego łukowskiego sportowca i szkoleniowca ubiegłego roku, wręczyliśmy również wyróżnienia dla II i III miejsc w obu kategoriach. Ponadto redakcja przyznała Wyróżnienie Specjalne Plebiscytu.

W kategorii Sportowiec Roku II Wyróżnienie głosami kibiców przyznano kickbokserce Marcie Pawlikowskiej. I Wyróżnienie trafiło w ręce Marcina Golenia, mistrza Polski w trójboju siłowym.

W gronie wyróżnionych trenerów 2016 roku statuetki powędrowały do szkoleniowca siatkówki Kamila Zbietki oraz Pawła Głowackiego – łukowskiego mistrza karate.

Wyróżnienie Specjalne Plebiscytu na Sportowca i Trenera 2016 Roku przyznano sekcji zapaśniczej GKS Armaty Stoczek Łukowski. Statuetkę przedstawicielce Armat Paulinie Sobiech wręczył Marcin Wysokiński, właściciel portali Lukow24.pl i Sport.lukow.pl.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne