Piłka Nożna

Orlęta na szóstkę z dwoma minusami

Seniorzy Orląt Łuków rozegrali ostatni sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej bialskiej okręgówki. Ich rywalem była drużyna A Klasy Bór Dąbie. Łukowscy zawodnicy wygrali 6:2.

Mecz pomiędzy Borem a Orlętami rozegrano w niedzielę 26 marca na boisku w Dąbiu. W pierwszej połowie padło aż sześć bramek. Orlęta po trafieniach Soćki, Szustka i dwóch Wysokińskiego prowadziły 4-2. W drugiej połowie trener Zarzycki dokonał kilku zmian. Po trafieniu dołożyli jeszcze Wysokiński i Soćko, ustanawiając wynik na 6-2 dla Orłów.

LZS Bór Dąbie 2:6 ŁKS Orlęta Łuków
Orlęta: Bednarski – Czernic, Fortuna, Kierych, Machniak, Gajownik, Ebert, Szustek, Kirylo, Wysokiński, Soćko.
W drugiej połowie zagrali: Bulak, Wołoszka, Gałach, Zdanikowski, Czarnecki.

Runda wiosenna sezonu 2016/2017 rozpocznie się w pierwszy weekend kwietnia. Orlęta zagrają wyjazdowe spotkanie z największym lokalnym rywalem, liderem bialskiej okręgówki ŁKS Łazy.