Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Gostołek z dwoma medalami pływackich mistrzostw Polski

W Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu ZSS „Sprawni-Razem”. W zawodach udział ponad 80 pływaków z jedenastu województw. Na mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentował się Daniel Gostołek z Łukowa

Do Lublina przyjechało ponad 80. pływaków, reprezentantów jedenastu województw. W lubelskiej kadrze wystąpił Daniel Gostołek podopieczny Jacka Kęzika z Zespołu Placówek w Łukowie.

Jako uczestnik sztafety województwa lubelskiego Gostołek wystartował w czterech konkurencjach, w których wypływał dwa medale:
srebro na dystansie 4x50m stylem dowolnym w kat. OPEN;
brąz na dystansie 50m stylem dowolnym.
Ponadto zajął czwarte miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym oraz szóste miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym.

Dla Daniela pływanie jest bardzo ważne, i sumiennie podchodził do każdego startu. Byliśmy wytrwali w przygotowaniach i dało to takie pozytywne efekty. Serdecznie mu gratuluję – tak wyczyn swojego podopiecznego podsumował nauczyciel i trener Jacek Kęzik.

Sztafeta lubelska mężczyzn wypływała drugie miejsce w Polsce.

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem” odbyły się w dniach 30 marca – 2 kwietnia na pływalni H20 w Lublinie. Organizatorami imprezy były: Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem” oraz ZS nr 4 w Lublinie.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne