Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Mecz kolejki: Kujawiak-Orlęta

W niedzielę rozegrana zostanie 15 kolejka bialskiej okręgówki. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Staninie, gdzie miejscowi podejmą łukowskie Orlęta. Ciekawie powinno być również w Międzyrzecu Podlaskim. Tam Huragan zagra z adamowskim Sokołem.

Kujawiak Stanin, drużyna prowadzona przez Roberta Filipa udanie rozpoczęła rundę wiosenną. W wyjazdowym spotkaniu Kujawiacy pokonali Dąb Dębową Kłodę 2-1. Możliwie najlepiej wiosnę 2017 rozpoczęli również piłkarze Orląt Łuków. Podopieczni Andrzeja Zarzyckiego pokonali mistrza jesieni na jego boisku. W Łazach było 3-1 dla Orłów. W piętnastej kolejce okręgówki Kujawiak podejmie na własnym terenie Orlęta, i to spotkanie jest hitem kolejki.

Bardzo ciekawie będzie również w Międzyrzecu Podlaskim, gdzie Huragan podejmie Sokół Adamów. Rosoły wzmocnione kilkoma zawodnikami udanie rozpoczęły wiosnę, od pewnego zwycięstwa nad Tytanem Wisznice. Huragan w pierwszym meczu rundy rewanżowej również zdobył trzy punkty, po zwycięstwie z Dwernickim.

Ciężkie zadanie czeka piłkarzy Jarosława Pieńkusa, którzy na własnym terenie podejmą lidera tabeli Grom Kąkolewnica. ŁKS Łazy jadą do Wisznic, a Bizon u siebie zagra z Dębem.

15. kolejka Klasy Okręgowej Bialskopodlaskiego OZPN, 9 kwietnia:
Huragan Międzyrzec Podlaski – Sokół Adamów
Tytan Wisznice – ŁKS Łazy
Dwernicki Stoczek Łukowski – Grom Kąkolewnica
Unia Żabików – Niwa Łomazy
Orzeł Czemierniki – LZS Dobryń
Bizon Jeleniec – Dąb Dębowa Kłoda
Kujawiak Stanin – Orlęta Łuków

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna