Odwiedź nas na

Inne

Gmina Łuków zwycięzcą PALPS

W minioną niedzielę odbył się turniej finałowy Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. W finale rozgrywek drużyna łukowskiego Starostwa uległa ekipie Gminy Łuków 1:3. Trzecie miejsce wywalczył Dragon Wojcieszków.

W turnieju finałowym, który odbył się 23 kwietnia w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie wzięły udział drużyny: Absolwent Strzyżew, Dragon Wojcieszków, Gmina Łuków, Starostwo Powiatowe Łuków.

W meczu o pierwsze miejsce zagrały przeciwko sobie Gmina i Starostwo. Lepsi okazali się siatkarze z Gminy, którzy wygrali 3:1, i tym samym sezon 2016/17 PALPS zakończyli na pierwszym miejscu. O najniższe miejsce na podium wojcieszkowski Dragon walczył z Absolwentem. Drużyna Kamila Zbietki pewnie pokonała zawodników ze Strzyżewa 3:0.

Klasyfikacja końcowa PALPS Łuków 2016/2017 Mężczyzn:
1. Gmina Łuków
2. Starostwo Powiatowe Łuków
3. Dragon Wojcieszków
4. Absolwent Strzyżew
5. Young Eagles
6. ZM Łuków
7. Gmina Adamów
8. STS AVES Stoczek Łukowski

Organizatorem rozgrywek był ULKS Dragon Wojcieszków oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wojcieszowie, a głównym koordynatorem rozgrywek był Kamil Zbietka. Instytucjami wspierającymi ligę było Starostwo Powiatowe w Łukowie oraz Muzeum Regionalne w Łukowie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, a zwycięzcy również nagrody rzeczowe. Nagrody i puchary sponsorowało łukowskie Starostwo.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne