Odwiedź nas na

Sporty Walki

Grochowski jedzie na Mistrzostwa Świata!

Zawodnik łukowskiego Fight Clubu Mateusz Grochowski został reprezentantem Polski. Na przełomie maja i czerwca wystąpi na Mistrzostwach Świata ISKA 2017.

Mistrzostwa Świata International Sport Karate Association 2017 odbędą się w dniach 31 maja – 3 czerwca w greckich Atenach. W gronie trzydziestu kilku powołanych zawodników do Kadry Polski ISKA 2017 znalazł się Mateusz Grochowski – m.in. złoty medalista Otwartych Mistrzostw Polski Sztuk Walk, zawodnik K.O Fight Club Łuków. Podopieczny Jacka Kęzika będzie walczył w formule K 1.

Młody kickbokser do swojego debiutu międzynarodowego przygotowuje się bardzo sumiennie. Dzięki współpracy łukowskiego Fight Clubu z Dziki Wschód Biała Podlaska Mateusz może sparować z bardzo dobrymi zawodnikami, a ja mogę wymieniać doświadczenia z uznanymi trenerami. Postaramy się o jak najlepszy wynik na mistrzostwach – mówi Jacek Kęzik.

W ostatnim treningu w Białej Podlaskiej wzięło udział wielu znamienitych kickbokserów z kilku klubów. Kilkudziesięciu zawodników m.in. z Dziki Wschód Biała Podlaska, Gladiatora Siedlce, Red Lion Międzyrzec Podlaski i łukowskiego Fight Clubu wymieniało się doświadczeniami i sparowało między sobą, doskonaląc swe umiejętności.

Mateusz Grochowski został zauważony przez federację ISKA Polska po kilku swoich występach na różnego rodzaju zawodach, a trener Kęzik nawiązał współpracę z Dariuszem Wiśniewskim – prezydentem ISKA Polska oraz promotorem z grupy Corio. Obaj panowie wierzą w dobry start Grochowskiego na MŚ ISKA 2017.


Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki