Inne

Złoty Patryk w Rykach

fb.com/mksdelfinek

Pływacy MKS Delfinek Łuków wzięli udział w V Powiatowych Zawodach Pływackich o Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu oraz Starosty Ryckiego. Najlepiej wśród naszych, na zawodach zaprezentował się Patryk Walczak, który wypływał dwa złote medale.

W sobotę 13 maja na pływalni w Rykach odbyły się kolejne duże zawody pływackie. Na blokach startowych nie zabrakło sportowców z Łukowa, reprezentujących MKS Delfinek. Nasza kilkuosobowa reprezentacja wywalczyła kilka medali, w tym trzy złote.

Dla Łukowa dwa złote medale wypływał Patryk Walczak, który był pierwszy w dwóch wyścigach – klasycznym 50 m oraz dowolnym na 50 m (rocznik 2003-04, mężczyźni).
Złoty medal dla łukowskiej drużyny dorzuciła rodzinna sztafeta 2×25 m – Dominika i Jacek Kamińscy. Ponadto młodzi pływacy wywalczyli sześć medali, z czego aż trzy zdobył Adrian Borkowski.