Odwiedź nas na

Sporty Walki

II Mistrzostwa Karate Kyokushin w Łukowie

Łukowski Klub Karate Kyokushin MAWASHI zaprasza na duże zawody sztuk walk. Już w najbliższą sobotę w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbędą się II Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Karate Kyokushin.

Ubiegłoroczne I Mistrzostwa zgromadziły ponad 100 karateków w różnym wieku. Główny organizator zawodów Paweł Głowacki zapowiada, że tegoroczne zawody zgromadzą równie bardzo dużą liczbę pasjonatów i zawodników karate kyokushin z terenu dwóch województw: lubelskiego i mazowieckiego. Nie zabraknie karateków z Łukowa.

Trener Paweł Głowacki i ŁKKK MAWASHI serdecznie zapraszają na II Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Karate Kyokushin pod Patronatem Burmistrza Miasta oraz Starosty Łukowskiego. Zawody odbędą się w dniu 20 maja 2017 r. od godz. 10:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym – Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie.
W turnieju rywalizacja będzie się odbywać w następujących konkurencjach: KATA (układy formalne), walki „małych samurajów”  dla najmłodszych dzieci 4-7 lat oraz lekki kontakt.

Podczas mistrzostw odbędą się również pokazy sztuk walk m.in. krav maga, walki reżyserowane oraz test tameshiwari.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki