Odwiedź nas na

Piłka Nożna

Zarzycki odejdzie, będzie nowy trener seniorów

Wyniki pierwszej drużyny łukowskich Orląt w oczach wielu kibiców pozostawiają wiele do życzenia. Według, niektórych to winna przede wszystkim części piłkarzy, jednak to popularny „Zupa” – trener seniorów rozstanie się z drużyną.

Potwierdzają się plotki, które krążyły w środowisku sportowych od kilku dni. Trener występujących w bialskiej okręgówce seniorów Orląt Andrzej Zarzycki rozstanie się z klubem. Kiedy? Po zakończeniu rozgrywek piłkarskich, w których występują Orły.

Trener Zarzycki ma umowę z klubem do 30 czerwca i będzie ona wypełniona, i wszystko na to wskazuje, że od 1 lipca obowiązki szkoleniowca obejmie inny trener. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tylko tyle, że prowadzone są rozmowy z potencjalnymi kandydatami na to stanowisko. A jest ich kilku, z Łukowa i innych miejscowości. Teraz pierwszy skład ma się skoncentrować na dokończeniu rundy wiosennej. A przed przyszłym szkoleniowcem będzie tylko i wyłącznie jedno zadanie: awans – powiedział nam prezes ŁKS Orlęta Łuków Adam Kulik.

Przed seniorami Orląt jeszcze cztery kolejki w ramach obecnego sezonu. Orły zagrają na wyjeździe z Gromem i Dobryniem, a u siebie podejmą ekipę z Łomaz oraz w kończącym rozgrywki spotkaniu Dąb Dębową Kłodę. W dotychczasowych 22. meczach Orlęta zdobyły 30 punktów (8 zwycięstw, 6 remisów, 8 porażek), tym samym okupując środek tabeli i tracąc do liderującego Adamowa 15 punktów.

O wszelkich zmianach kadrowych w Orlętach będziemy Państwa informować.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna