Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Fitness i zumba na stadionie w Wojcieszkowie

Zumba Fitness Maraton za nami. Na imprezę krzewiącą zdrowy styl życia, która odbyła się w sobotę 3 czerwca zaprosili Dragon Wojcieszków, Lider Animator oraz Kamil Zbietka z wojcieszkowskiej biblioteki publicznej.

Prozdrowotny maraton był pierwszą tego typu imprezą zorganizowaną w gminie Wojcieszków. Całość odbyła się na stadionie przy ul. Parkowej. Licznie zgromadzeni mieszkańcy, nie tylko Wojcieszkowa, ale także okolic mieli okazję poznać tajniki dietetycznego odżywiania oraz poćwiczyć z profesjonalnymi trenerami fitness. W jednym ze stoisk można było również dokonać analizy składu ciała.

Prawie sto osób wspólnie ćwiczyło na trampolinach, układy fitness oraz dało się porwać zumbie. Pierwsze części prowadziła trener Karolina Kuryła z Łukowa, a za zumbę odpowiedzialne były siostry Kamila i Kinga Smyk. Na koniec kilkugodzinnych ćwiczeń przy muzyce i na świeżym powietrzu organizatorzy rozlosowali nagrody, które przeznaczyli na imprezę partnerzy wydarzenia.

Impreza Zumba Fitness Maraton była pierwszą tego typu imprezą w naszym rejonie. Blisko 100 uczestników wzięło udział w naszym skoczno-tanecznym wydarzeniu, które wspierał program Lider Animator. Słoneczna pogoda, która nam towarzyszyła dodała wszystkim energii, chęci do aktywności oraz wspólnego promowania zdrowego stylu życia. Dziękuje wszystkim za przybycie i pomoc w organizacji maratonu. Już teraz zapraszam na podobną impreze w przyszłym roku – mówi nam lider animator i trener Dragona Wojcieszków Kamil Zbietka – główny inicjator i organizator Zumba Fitness Maraton.

Partnerami wydarzenia w Wojcieszkowie byli: katering dietetyczny Na lekko, sklep sportowy Enter, sklep BTM-KOM, Karolina Kuryła, Centrum Rozrywki Arkabos, Studio Kosmetyczne Looksus, Power Speed Łuków i Gmina Wojcieszków

. Organizatorem imprezy była Gminna Biblioteka Publiczna w Wojcieszkowie, ULKS Dragon Wojcieszków oraz Lider Animator Kamil Zbietka.

Już wkrótce u nas będzie dostępny materiał wideo z wydarzenia.
Partnerem i patronem wydarzenia był Sport.Lukow.pl – lokalny portal sportowy.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne