Odwiedź nas na

Sporty Walki

KSW Łuków w Trzebieszowie

Klub Sportów Walki Łuków rozszerza swą działalność na Gminę Trzebieszów. Już dziś zaprasza na Turniej Kickboxingu oraz do zapisów do sekcji, która działa na terenie gminy.

W niedzielę 11 czerwca o godz. 14.30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie odbędzie się pokazowy turniej kickboxingu „TRZEBIESZÓW CUP”. W zawodach wezmą udział zawodnicy najlepszej drużyny tegorocznych Mistrzostw Polski w kickboxingu – kadeci Klubu Sportów Walki Łuków. W turnieju wystąpi m.in. brązowy medalista Mistrzostw Polski z 2016 roku – Kewin Kozłowski z Szaniaw.

Dotychczas szkolenie w zakresie kickboxingu młodzieży z terenu powiatu odbywało się głównie w Łukowie. Po tych zawodach będzie można zapisać się do sekcji kickboxingu, która niedawno rozpoczęła swoją działalność w Trzebieszowie. Trener łukowskich mistrzów kickboxingu Zenon Pawlikowski zachęca mieszkańców gminy Trzebieszów do aktywności fizycznej od jak najmłodszego wieku. Zważając na to, że proces szkolenia w sporcie rozpoczyna się bardzo wcześnie, KSW Łuków prowadzi się zajęcia z dziećmi już w wieku 6 lat. Najmłodsi rozpoczynają od ćwiczeń ogólnorozwojowych. Starsi zawodnicy doskonalą swoją sprawność i uczą się techniki walki, a młodzież od razu wdrażana jest w cykl treningu sportowego przygotowującego do pierwszych zawodów.

Niezależnie od grupy treningowej wszyscy kształtują swój charakter i rozpoczynają wspaniałą przygodę ze sportem, która nie rzadko trwa całe życie – podsumowuje i zachęca do uprawiania tej dyscypliny trener Pawlikowski.

Pokazowy Turniej Kickboxingu w Trzebieszowie odbędzie się w najbliższą niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku. Wówczas będzie możliwość porozmawiania z trenerem i zawodnikami oraz zapisania się na zajęcia.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki