Piłka Nożna

Bezbarwne 0:0 przy Warszawskiej. Sokół, Łazy i Grom z wygranymi

Za nami 24. kolejka bialskiej okręgówki. Po dobrych pierwszych 45 minutach, druga połowa meczu w Łukowie zawiodła kibiców. Wygrały natomiast drużyny, które walczą o mistrzostwo ligi.

Łukowskie Orlęta podejmowały Niwę Łomazy. Pierwsza połowa w wykonaniu łukowian mogła się podobać, bo choć zabrakło bramki nasi przeważali i mieli na koncie kilka ciekawych zagrań ofensywnych. Przynajmniej z jednej z nich powinien paść gol. Rozbudzone apetyty kibiców przy Warszawskiej szybko unormowała, dość nudna i źle prowadzona przez naszych zawodników druga połowa spotkania. Obie drużyny przeprowadziły tylko po dwie klarowne sytuacje na bramkę. Najbliżej gola byli gospodarze, jednak w 70 minucie z piłką wbitą w pole bramkowe rywali minęło się dwóch żółto-czerwonych. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Orlęta Łuków 0:0 Niwa Łomazy
Orlęta: Bednarski – Zdanikowski (61 Gajownik), Czernic, Bulak, Machniak, Ebert, Kierych, Wałachowski (46 Wołoszka), Szustek (72 Wierzchowski), Kiryło, Wysokiński (46 Tokarski).

W niedzielę natomiast wygrały drużyny, które walczą o mistrzostwo ligi. Sokół pokonał na wyjeździe trudnego rywala z Żabikowa 2:0 (jeden gol samobójczy plus trafienie Mateusza Wassilowa), Łazy odniosły pewne zwycięstwo nad Dwernickim 4:1, a Grom w meczu kolejki wygrał na wyjeździe z Kujawiakiem 2:0. Pierwsze miejsce w tabeli zachowały Rosoły, punkt za nimi znajdują piłkarze z Kąkolewnicy, a Łaziki zajmują trzecie miejsce.

Następna kolejka rozegrana zostanie w najbliższy czwartek, a rozgrywki zakończą spotkania, które odbędą się w niedzielę 18 czerwca.