Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Zumba Fitness Maraton – VIDEO

Impreza krzewiąca zdrowy styl życia, na którą zaprosili Dragon Wojcieszków, Lider Animator oraz Kamil Zbietka z wojcieszkowskiej biblioteki publiczne odbyła się na stadionie w Wojcieszkowie 3 czerwca. Dziś prezentujemy materiał video z tego wydarzenia. 

Prozdrowotny Zumba Fitness Maraton był pierwszą tego typu imprezą zorganizowaną w gminie Wojcieszków. Całość odbyła się na stadionie przy ul. Parkowej. Licznie zgromadzeni mieszkańcy, nie tylko Wojcieszkowa, ale także okolic mieli okazję poznać tajniki dietetycznego odżywiania oraz poćwiczyć z profesjonalnymi trenerami fitness. W jednym ze stoisk można było również dokonać analizy składu ciała.

Prawie sto osób wspólnie ćwiczyło na trampolinach, układy fitness oraz dało się porwać zumbie. Pierwsze części prowadziła trener Karolina Kuryła z Łukowa, a za zumbę odpowiedzialne były siostry Kamila i Kinga Smyk. Na koniec kilkugodzinnych ćwiczeń przy muzyce i na świeżym powietrzu organizatorzy rozlosowali nagrody, które przeznaczyli na imprezę partnerzy wydarzenia.

Więcej o wydarzeniu na: Fitness i zumba na stadionie w Wojcieszkowie

Prezentujemy video z wydarzenia autorstwa Jakuba Rodaka. Zachęcamy do oglądania!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne