Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Prezes Kulik o gorącym czerwcu w klubie – VIDEO

Temperatura powietrza w czerwcu może cieszyć wybrednych, i ciągle niezadowolonych z pogody. Jakby dla kogoś było za mało, to na pewno gorętsza atmosfera jest w łukowskich Orlętach. Tam koniec sezonu, zmiana trenera i ciągła niewiadoma ciężarów.

W końcówce maja było wiadome, że trener Andrzej Zarzycki odejdzie, a na początku czerwca chęć wystąpienia z Orląt wyraził Robert Dołęga z grupą sztangistów. Do tego, nie taki jaki powinien być wynik piłkarski w okręgówce. W powyższych sprawach odbyły się zebrania zarządu klubu.

Na szczęście, w Orlętach dzieją się również dobre rzeczy. Zapasy i boks prowadzą systematyczne zajęcia i trwa też nabór do tych sekcji. W piłce młodzieżowej są dobre wyniki. Dojdą dwie grupy młodych piłkarzy oraz dwóch trenerów. Jeśli chodzi o seniorów – od lipca nowy trener, który ma zbudować drużynę i walczyć o awans.

O tych sprawach rozmawialiśmy z prezesem zarządu Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków, Adamem Kulikiem. Zachęcamy do obejrzenia i posłuchania materiału, w którym Kulik porusza wszystkie wyżej wymienione kwestie.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne