Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

1. kolejka okręgówki: Łaziki, Orlęta i Unia po 3-1

foto.archiwum

Na boiskach bialskiej okręgówki rozpoczęły się zmagania w ramach nowego sezonu. Ważne wyjazdowe zwycięstwa zanotowali piłkarze ŁKS Łazy i Orląt Łuków, a beniaminek z Krzywdy pokonał u siebie Bizona.

We wtorek 15 sierpnia ruszyła klasa okręgowa BOZPN sezonu 2017/18. W siedmiu spotkaniach padło łącznie 29 bramek. Najwięcej goli, sześć strzelono w Okrzei, gdzie miejscowi ulegli Gromowi Kąkolewnica 2-4. Ważne wyjazdowe wygrane zanotowali piłkarze z Łazów i Łukowa. Pierwsi w Milanowie, po golach Goławskiego, Janaszka i Młynarczyka pokonali miejscowych 3-1, a drudzy takim samym stosunkiem bramek wygrali z Niwą Łomazy. Dla żółto-czerwonych gole zdobyli Wałachowski, Soćko i Wysokiński. Beniaminek z Krzywdy po dwóch golach Kusia i jednym trafieniu Cieślaka pokonali 3-1 jelenieckiego Bizona. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Botwina. Porażkę zaliczyli natomiast piłkarze ze Stanina. Po zaciętym spotkaniu Kujawiak przegrał w Piszczacu 2-3.

Wtorek 15 sierpnia, 1. kolejka Klasy Okręgowej BOZPN:

Unia Krzywda

3-1

Bizon Jeleniec

LKS Milanów

1-3

ŁKS Łazy

Olimpia Okrzeja

2-4

Grom Kąkolewnica

Lutnia Piszczac

3-2

Kujawiak Stanin

Tytan Wisznice

0-1

Unia Żabików

Niwa Łomazy

1-3

Orlęta Łuków

Huragan Międzyrzec Podlaski

3-2

LZS Dobryń

Pierwszym liderem został Grom Kąkolewnica, który w pierwszej kolejce strzelił najwięcej bramek. Kolejne spotkania już w najbliższą niedzielę. Do Łukowa przyjadą piłkarze Huraganu, Łazy u siebie podejmą Olimpię, a beniaminek z Krzydy podejmie spadkowicza z Milanowa.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna