Odwiedź nas na

Piłka Nożna

Sokół na szóstkę we Włodawie

archiwum

Po przegranym meczu w 1 kolejce IV ligi, w adamowskim Sokole nie ma śladu. Wczoraj Rosoły zagrały swoje drugie spotkanie w ramach ligi, i to jak zagrały! Odnieśli pewne wyjazdowe zwycięstwo, pokonując Włodawiankę 6-2!

Piłkarze Sokoła przed wczorajszym spotkaniem byli mocno zdopingowani by zdobyć pierwsze punkty w IV lidze. Choć był to mecz wyjazdowy, rywal był w zasięgu ręki, znaczy nóg Rosołów. Już kilka minut po pierwszym gwizdu sędziego, piłkę z siatki musiał wyciągać bramkarz Włodawianki. Pokonał go golem samobójczym Jarosław Torbicz. Kluczowe dla przebiegu i wyniku meczu był okres pomiędzy 30 a 37 minutą spotkania. W tym czasie padło aż 4 bramki, w tym 3 dla przedstawicieli naszego powiatu. Dwa z nich strzelił Mateusz Baran.
Tuż po zmianie stron, za odrabianie strat chcieli się wziąć gospodarze, którzy już w 50 minucie zaliczyli drugie trafienie. Umiejętności i sił starczyło tylko na jednego gola, na którego Sokół odpowiedział jeszcze dwukrotnie. Dla Sokoła trafienia jeszcze zaliczyli Borkowski i Wiraszka. Rzutu karnego dla naszych nie wykorzystał Buga, a gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, po czerwonym kartoniku dla Nielipiuka.

2. kolejka IV ligi lubelskiej: Włodawianka Włodawianka 2:6 LKS Sokół Adamów
Chwedoruk 37, 49 – samobójcza 5, Wiraszka 31, 90+, Mat. Baran 34, 37, Borkowski 81

Sokół Adamów: Osial – Lipiec (88 Baran M.), Szymański, Zdunek, Nowicki – Sokołowski, Rostek (83 Nowicki), Wiraszka, Baran Mat.(62 Zin), Buga (80 Bogucki) – Borkowski

Po dwóch kolejka Sokół z 3 punktami zajmuje 7 miejsce. Liderem z dwoma wygranymi jest Stal Kraśnik. W najbliższą sobotę Rosoły podejmą na własnym terenie Kłosa Chełm. Chełmianie są mocną drużyną, i po dwóch kolejkach, z dwoma wygranymi zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna