Piłka Nożna

Sokół zremisował z Kłosem

Fb.com/KLOS-GM-CHELM - fot. Grzegorz Usydus

W trzeciej kolejce IV ligi adamowski Sokół podejmował na własnym terenie drużynę z Chełma. Emocji i bramek nie brakowało.

W sobotę 19 sierpnia na boisku w Adamowie kibice na nudę nie mogli narzekać. Raz prowadzenie gości, raz gospodarzy, by w sumie zakończyło się wysokim remisem 3:3. Swój udział w spotkaniu miała również pogoda – z powodu deszczu i gradu na kwadrans mecz wstrzymano.

Trener Rosołów Dariusz Dziewulski dla portalu Lubsport.pl powiedział – Zagraliśmy dzisiaj dwie różne połowy. W pierwszej odsłonie byliśmy zespołem, który przeważał. Stworzyliśmy sobie kilka stuprocentowych sytuacji, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki. Może gdybyśmy strzelili więcej goli przed przerwą, to druga połówka wyglądałaby inaczej? Okazało się jednak, że my też musieliśmy gonić. Łukasik uderzył zdecydowanie i dał nam remis. Cieszymy się z jednego punktu, bo Kłos to bardzo dobry zespół.

Sokół Adamów 3:3 Kłos Chełm
Zdunek 27’, Borkowski 45’, Łukasik 80’ – Drzewicki 4’, Chmiel 68’, Janas 79’

Sokół: Osial – Lipiec, Szymański, Zdunek, Nowicki, Sokołowski, Rostek (53’ Bogucki), Wiraszka (85’ Mac. Baran), Mat. Baran (64’ Zin), Buga (75’ Łukasik), Borkowski

W 4. kolejce w niedzielę 27 sierpnia piłkarzy Dziewulskiego czeka jeszcze większe wyzwanie. Do Adamowa przyjeżdża lider tabeli i jeden z faworytów ligi – Stal Kraśnik. Patrząc na dotychczasową średnią goli na mecz obu drużyn, nudno nie będzie.