Sporty Walki

KSW Łuków w czeskiej Pradze: złoto, srebro, brąz

Z trzema medalami kickbokserskiego Pucharu Europy „Czech Open” wrócili podopieczni Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków. Martyna Czerepińska zdobyła złoto, Marta Pawlikowska srebro, a Wiktoria Skrobas brąz.

W dniach 13-14 października w stolicy Czech Pradze, odbyły się zawody z cyklu kickbokserskiego Pucharu Europy – Czech Open. Mocno obsadzony turniej stał na wysokim poziomie, w którym rywalizowali reprezentanci kilkunastu państw europejskich, w tym: Austria, Białoruś, Chorwacja, Czechy, Mołdawia, Polska, Rumunia, Słowacja, Węgry i Włochy.

W zawodach wzięło udział siedmiu zawodników z łukowskiego KSW, podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego. Najlepiej wypadła Martyna Czerepińska, która wygrała w kategorii do 60 kg kadetów starszych i Marta Pawlikowska, która wywalczyła II miejsce w kategorii do 46 kg kadetów starszych. Ponadto trzecie miejsce w kategorii do 37 kg kadetów młodszych zajęła Wiktoria Skrobas.
Wszystkie zawodniczki s
tartowały w formule light contact.

Wyniki wszystkich zawodników KSW Łuków na zawodach w Czechach:
I miejsce – Martyna Czerepińska LC, kadet starszy, 60 kg
II miejsce – Marta Pawlikowska LC, kadet starszy, 46 kg
III miejsce – Wiktoria Skrobas LC, kadet młodszy, 37 kg
V-VIII miejsce: Natalia Zarzycka LC, kadet starszy 46 kg; Kewin Kozłowski LC, kadet młodszy 37 kg;
Bartosz Prusinowski LC, kadet starszy 47 kg; Dorian Siekierzyński LC, kadet starszy 47 kg.