Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Wyniki 11. kolejki: Orlęta na 5+, Bizon na 6=

fb.com/orleta.lukow.pl

Łukowskie Orlęta podtrzymują zwycięską passę. W niedziele rozgromiły beniaminka z Okrzei 5:0. Drugą wygraną z rzędu zanotował jeleniecki Bizon, który na wyjeździe pokonał Niwę 6:2!

W 11. kolejce bialskiej okręgówki padło 28 bramek, a 16 z nich strzelili meczowi gospodarze. Najwięcej goli padło w Łomazach, gdzie miejscowa Niwa uległa znacząco ekipie z Jeleńca. Bizon, który nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli pokonał rywali 6:2!! Hat-trick w meczu ustrzelił Michał Botwina, który ponadto asystował w kolejnych dwóch trafieniach kolegów z drużyny.

Przy Warszawskiej w Łukowie Orlęta wykonały kolejne zadanie – pewne zwycięstwo, kolejne trzy punkty. Żółto-czerwoni pokonali Olimpię Okrzeja 5:0, choć i ten wynik mógł być nieco wyższy. Goście natomiast mieli bardzo dobrą okazję na strzelenie gola honorowego. Nie wykorzystali jednak rzutu karnego. Strzał napastnika przyjezdnych obronił Jakub Wiśniewski, który wrócił między słupki, po kilkunastodniowej przerwie spowodowanej kontuzją. Bramki dla Orląt zdobyli – po dwie Mateusz Wysokiński i Damian Soćko, jedną dołożył Sowisz.

W innych spotkaniach kolejki naszych powiatowych drużyn: Łaziki znów przegrały, tym razem doznały porażki na wyjeździe z Gromem; Unia Krzywda po golach Mazura, Białacha i Gajownika pewnie pokonała Kujawiaka 3:0.

Liderem pozostają Orlęta, z przewagą 5 pkt. nad drugim Huraganem. Miejsca od 6. do 9. zajmują ekipy z naszego powiatu, kolejno: Unia Krzywda, ŁKS Łazy, Olimpia Okrzeja i Kujawiak Stanin. Ostatnie miejsce w tabeli zajmuje Bizon.

Niedziela 22 października, 11. kolejka Klasy Okręgowej BOZPN:

Orlęta Łuków

5-0

Olimpia Okrzeja

Unia Krzywda

3-0

Kujawiak Stanin

Grom Kąkolewnica

2-1

ŁKS Łazy

Niwa Łomazy

2-6

Bizon Jeleniec

Huragan Międzyrzec P.

1-0

Tytan Wisznice

LZS Dobryń

0-3

Lutnia Piszczac

Unia Żabików

    3-2

LKS Milanów

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna