Sport w Szkołach

Chłopcy z Dwójki drudzy w województwie

Nadesłane do redakcji

Chłopięca drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie zajęła drugie miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych.

W piątek 27 października w Adamowie odbyły się Finały Wojewódzkich Drużynowych Biegów Przełajowych. W kategorii Szkół Podstawowych w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z łukowskiej Dwójki, którzy na tej imprezie sportowej wywalczyli  srebrne medale.

Po drugie miejsce w województwie pobiegła łukowska ekipa pobiegła w składzie: Bartoń Piotr, Krukow Albert, Machniak Daniel, Mądry Maciej, Misiak Przemek, Ostojski Kacper i Rożen Jakub.
Opiekunem drużyny był nauczyciel w-f Robert Filip.

– – –

Wśród młodych sportowców z kategorii wiekowych dzieci rocznik 2007 i młodsi – Igrzyska Dzieci, w finale wojewódzkim w biegach przełajowych, który odbył się tego samego dnia w Adamowie, w kategorii chłopców zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 – Jedynka Łuków, a wśród dziewcząt zwyciężyły młode biegaczki łukowskiej Piątki – SP nr 5.