Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Okręgowy PP: Bizon, Kujawiak i Orlęta z awansami

fb.com/orleta.lukow.pl

Na kilku boiskach regionu rozegrano III Rundę Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Orlęta rozgromiły Polesie, a w najciekawszych spotkania Kujawiak pokonał łazików, a Bizon wygrał z Gromem. 

Ostatni w tym roku piłkarski weekend z bialską okręgówką za nami. Po rozegraniu zmagań ligowych, w dniach 11-12 listopada odbyła się III Runda Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. Lider okręgówki, łukowskie Orlęta nie miały większych problemów z pokonaniem Polesia Serokomla, gdzie padł wynik 10:2 dla żółto-czerwonych.

Ciekawy przebieg miało spotkanie pomiędzy Bizonem Jeleniec a kąkolewnickim Gromem. Gości szybko objęli prowadzenie i starali się wbić kolejną bramkę. Niestety nie popisywali się skutecznością, a wykorzystali to gospodarze, którzy w 70 minucie doprowadzili do remisu. Kolejne bramki były dziełem Bizona, i to ta ekipa awansowała do kolejnej rundy.
W Zagoździu odbył się mecz pomiędzy Kujawiakiem Stanin, a ŁKS Łazy. Padło aż osiem bramek, a awans wywalczyła ekipa ze Stanina. Trzy spotkania III rundy przełożono na wiosnę 2018 roku, w tym mecz Unia Krzywda-Sokół Adamów.

Wyniki III Rundy Pucharu Polski BOZPN 2017/18, 11-12 listopada 2017r.:

Granica Terespol 2-0 LZS Dobryń
Polesie Serokomla 2-10 Orlęta Łuków
Tytan Wisznice 4-2 Unia Żabików
Bizon Jeleniec 3-1 Grom Kąkolewnica
Kujawiak Stanin 5-3 ŁKS Łazy

III Runda PP BOZPN rozegrana wiosną: Unia Krzywda – Sokół Adamów, Lutnia Piszczac – Podlasie Biała Podlaska, Huragan Międzyrzec Podlaski – Orlęta Radzyń Podlaski.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna