Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Pawlikowska i Zarzycka triumfują w Węgrowie

W miniony weekend w Węgrowie odbył się Puchar Polski w kickboxingu, w którym wzięło udział sześciu reprezentantów KSW Łuków. Z imprezy nasi zawodnicy przywieźli pięć medali, w tym dwa złote. 

Kolejne złoto w tym sezonie, w kategorii do 46 kg kadetów starszych wywalczyła Marta Pawlikowska. W niższej kategorii, do 42 kg również najlepszą zawodniczką okazała się łukowianka Natalia Zarzycka. Ponadto, srebrny medal w kategorii do 47 kg kadetów starszych zdobył Dorian Siekierzyński, a brązowe krążki przypadły Martynie Czerepińskiej (kadet starszy 60 kg) i Maciejowi Mościckiemu (kadet starszy plus 69 kg). Wiktoria Skrobas (kadet młodszy do 37 kg) tym razem wróciła bez medalu, zajmując miejsce 5-8.

Dobre wyniki zawodników KSW Łuków nie są zaskoczeniem, gdyż aż sześciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego znajduje się aktualnie w składzie Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu. W 2017 roku łukowskich zawodników czekają jeszcze dwa starty: jeden w Śląskiej Lidze Kickboxingu, a drugi przed łukowska publicznością w trakcie Festiwalu Sportu i Zdrowia.

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki