Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Sokół oddał mecz walkowerem

mlksspartazlotow.futbolowo.pl/

W pierwotnym terminie mecz pomiędzy Kryształem a Sokołem nie odbył się z powodu złego stanu boiska i złych warunków pogodowych. Wczoraj miało się odbyć właśnie to spotkanie, ale znów się nie udało. Powodem: szpital w Adamowie. 
W ostatni weekend października miała odbyć się 13. kolejka lubelskiej IV ligi. Jednak wszystkie mecze odwołano z powodów – złego stanu boisk i złych warunków atmosferycznych. W tym spotkanie pomiędzy Kryształem Werbkowice, a naszym Sokołem Adamów. Właśnie wczoraj zaległy mecz miał się odbyć. Do spotkanie znów jednak nie doszło, ale punkty zostały przyznane.

– Sokół poinformował nas, że nie przyjedzie do Werbkowic – powiedział kierownik Kryształu Werbkowice, Robert Semeniuk portalowi Lubsport.pl 

Potwierdził to trener Rosołów Dariusz Dziewulski, który za powód niestawienia się jego piłkarzy w Werbkowicach podał problemy zdrowotne jego piłkarzy.
Pierwsze problemy zdrowotne pojawiły się już przed meczem z Ekoróżanką. Doszły kontuzje, a w środę na treningu było 11-stu piłkarzy. W sobotę wypadł kolejny zawodnik i nie było sensu jechać w dziesiątkę, więc zrezygnowaliśmy z gry. Mamy szpital w drużynie – powiedział Dziewulski.

Wynik meczu zweryfikowano jako walkower na korzyść gospodarzy z Werbkowic.
Sokół Adamów rundę jesienną zakończył na 13 miejscu, z dorobkiem 9. punktów.
Aby się utrzymać, będzie niezbędnie potrzebna lepsza postawa na wiosnę 2018.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna