Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Ruszyła kolejna edycja ligi halowej

W miniony weekend w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się pierwsze dwie rundy XV Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Najwięcej spotkań rozegrali Galaktyczni, w których to zdobyli 12 punktów. 

Ruszyła XV edycja ŁLHPN. Do udziału w tych rozgrywkach zgłosiło się w tym sezonie 20 drużyn – 11. będzie rywalizować w ramach I ligi, a 9. rozgrywkach drugoligowych. Ligowe I i II runda rozegrane zostały 18 i 19 listopada na hali im. Romualda Szajdziuka. W pierwszy weekend halowych zmagań najwięcej spotkań rozegrała ekipa Galaktycznych, jedni z faworytów do końcowego sukcesu. Drużyna te, na pięć meczów – cztery wygrała i doznała jednej porażki. Nie mniej są pierwszym liderem I ligi. Również drugi z faworytów nie zawiódł. Zwycięzcy XIV edycji Halowej Ligi, czyli Epaka.pl w dwóch meczach zdobyła komplet punktów. Największym przegranym pierwszych spotkań jest zespół 4 FUN. W czterech meczach nie zdobyli ani jednego punktu, i już na samym początku zmagań stawiają się w bardzo trudnej sytuacji.

Wyniki I i II Rundy XV ŁLHPN – I Liga
4 FUN 1:6 KS Rondo
Galaktyczni 4:2 KS Rondo
DWM 5:4 4 FUN
Galaktyczni 7:4 Damy Radę
DWM 1:3 Galaktyczni
Złodzieje Oklasków 4:3 Galaktyczni
Epaka.pl 4:2 4 FUN
Galaktyczni 8:2 4 FUN
Epaka.pl 8:5 Złodzieje Oklasków

W drugiej lidze na pierwszym liderem została ekipa Delta Łuków, która spośród czterech rozegranych spotkań wygrała trzy. Emocjonujące spotkanie i remis 6:6 padł pomiędzy Investem a FCR. Z tej drugiej drużyny pochodzi pierwszy lider klasyfikacji strzelców wśród drugoligowców – Hubert Sierpień (8 bramek).

Wyniki I i II Rundy XV ŁLHPN – II Liga
Tur Turze Rogi 1:7 Delta Łuków
Invest 6:6 FCR
Delta Łuków 5:2 FCR
Tur Turze Rogi 2:5 Invest
THC Kimandżo 8:7 FCR
Delta Łuków 1:3 Nombre
Delta Łuków 3:2 THC Kimandżo

Kolejne rundy XV ŁLHPN już 25 i 26 listopada.


Drużyna KS Rondo – fot. Anna Kupińska/podlasie24.pl

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna