Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Osiemnaście bramek Galaktycznych

W niedzielę 26 listopada rozegrana została III runda ŁLHPN. Grały tylko drużyny I ligi, a najefektywniejsza tego dnia była ekipa braci Kozłowskich, Galaktyczni, którzy w dwóch meczach strzelili 18. bramek. 

W trzeciej rundzie spotkań było kilka zaciętych i emocjonujących pojedynków. KS Rondo pokonało Złodziei Oklasków, Reja Team wygrał z Epaka.pl, a Gmina Łuków uległa Orientowi Łuków 4:5. Tego dnia najwięcej powodów do zadowolenia miała ekipa Galaktycznych, która rozgromiła Reja 7:1 i nie dała najmniejszych szans Orientowi, którego pokonała 10:2. W tych dwóch meczach duet strzelecki Marcin Kozłowski i Patryk Sierociuk zdobył w sumie 14 bramek. Obaj piłkarze prowadzą w klasyfikacji strzelców I ligi. Kozłowski łącznie ma już 15 goli, a Sierociuk 13.

Po niespodziewanej dla siebie porażce z Reja Team, Epaka.pl zmobilizowała się w drugim spotkaniu. W spotkaniu z KS Rondo, po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy na boisku. Ostatecznie pokonali rywali 11:2! Pięć bramek strzelił Mateusz Wysokiński, a hat-tricka zanotował Łukasz Kiryło.

W ostatnim spotkaniu III rundy kibice byli świadkami zaciętego spotkania pomiędzy Gminą a Orientem. Ostatecznie 3 punkty powędrowały do Orientu, który wygrał 5:4!

Kolejne dwie rundy w ramach I i II ligi ŁLHPN zostaną rozegrane 9 i 10 grudnia. Ciekawie zapowiadają się spotkania z udziałem ekipy Gminy, których rywalami będą DWM, Epaka.pl, Złodzieje Oklasków i rozpoczynająca zmagania ligowe drużyna z Dębowicy.

Wyniki III rundy I ligi ŁLHPN, 26 listopada:
Reja Team 1:7 Galaktyczni
Damy Radę 1:3 Gmina Łuków
Złodzieje Oklasków 0:2 KS Rondo
Reja Team 4:3 Epaka.pl
Galaktyczni 10:2 Orient Łuków
Epaka.pl 11:2 KS Rondo
Złodzieje Oklasków 3:0 Damy Radę
Gmina Łuków 4:5 Orient Łuków

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna