Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Pawlikowska i Strzyżewski brylują na Śląsku

Dwójka kickbokserów łukowskiego KSW – Marta Pawlikowska i Jakub Strzyżewski zdobyła pięć złotych medali na zawodach w Mysłowicach. 

W sobotę 3 grudnia w Mysłowicach na Śląsku odbyły się ogólnopolskie zawody w ramach Śląskiej Ligi Kickboxingu. W turnieju zorganizowanym pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu wystartowało ponad 330 kickbokserów z całego kraju. W zawodach wzięli udział również zawodnicy Zenona Pawlikowskiego z Klubu Sportów Walki KSW Łuków. Wśród, których najlepiej spisali się Marta Pawlikowska i Jakub Strzyżewski.

Jakub Strzyżewski zdobył dwa złote medale w formule light contact i kick light w kategorii seniorów do 69 kg. Jakub wygrał sześć pojedynków, z czego cztery walki rozstrzygnął przed czasem.
Aktualna brązowa medalistka mistrzostw świata kadetów starszych Marta Pawlikowska została uznana najlepszą zawodniczka turnieju w swojej kategorii wiekowej. Marta zdobyła trzy złote medale, we wszystkich formułach w których startowała tj. pontfighting, light contact i kick light, w kategorii kadetów starszych do 46 kg.

Na Śląsku dobrze spisali się również inni zawodnicy z Łukowa: Natalia Zarzycka, Martyna Czerepińska, Amelia Wasilewska, Wiktoria Skrobas, Kinga Komorowska, Monika Olszewska, Aleksandra Michalak, Patrycja Pawlikowska, Nikola Kozłowska, Jakub Krukow, Kewin Kozłowski, Kamil Salamonczyk, Kamil Szczygielski i Maciej Mościcki.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki