Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Dobry początek siatkarek Unii

Nadesłane do redakcji

Kilka dni temu ruszyła kolejna edycja żeńskiej Amatorskiej Ligi Siatkowej w Rykach. Poprzednią edycję wygrały siatkarki z Krzywdy, które w tym sezonie również stawiają sobie najwyższe cele. 

VI edycja ryckiej ALS odbywa się pod Patronatem Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Grzegorza Kapusty. Żeńskie rozgrywki zainaugurowano w sobotę 9 grudnia. Mistrz sezonu 2016/17 Unia Krzywda po raz kolejny będzie walczył o najwyższe lokaty.

W pierwszym meczu ligi siatkarki Unii zmierzyły się z zawodniczkami z Libero Dęblin. Zawodniczki z naszego powiatu pierwszy set wygrały pewnie 25-12. W drugim kiedy to wydawało się, że padnie on łupem rywalek, siatkarki Unii wydarły go w stylu, iści mistrzowskim stylu – ze stanu 12-22, kolejne punkty, aż do końca spotkania zdobywały tylko sportsmenki prowadzone przez trenera Karola Całkę. Wygrana 2-0 to dobry początek i dobry prognostyk przed kolejnymi meczami w ramach ligi, które odbędą się na początku nowego roku. Celem drużyny jest obrona tytułu mistrzowskiego.

Skład siatkarskiej drużyny kobiet Unii Krzywda na sezon 2017/2018:
Kinga Bogusz, Małgorzata Lamek, Wioleta Jodełka, Izabela Deleżuch, Karolina Latoch,
Weronika Mitura, Karolina Kachniarz, Aleksandra Kamińska,Emilia Chudzik,
Sylwia Jodełka, Anita Cieślak, Milena Ochnik. Trener – Karol Całka.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne