Odwiedź nas na
Fenix

Ciężary

Izdebski nadzieją olimpijską

Nadesłane do redakcji

Marcin Izdebski wygrał punktację juniorów do lat 20 podczas Ogólnopolskiego Turnieju Nadziei Olimpijskich w Biłgoraju. Orlęta wygrywają Wojewódzką Ligę Juniorów w podnoszeniu ciężarów. 

Turniej Nadziei Olimpijskich oraz finał ligi wojewódzkiej rozegrano na początku grudnia w Biłgoraju. W zawodach wystartowało 79. zawodniczek i zawodników z województwa lubelskiego i podkarpackiego. W turnieju najlepszy wynik wśród zawodniczek z wynikiem 208,8 pkt. osiągnęła Karolina Czajka z Unii Hrubieszów, zaś wśród juniorów reprezentant ŁKS Orlęta Łuków Marcin Izdebski – 339,7 pkt.

W lidze z dużą przewagą zwyciężyły juniorki z Hrubieszowa z wynikiem 2487,6 pkt. Wśród juniorów, po czterech rundach i zaciętej walce do ostatniego podejścia, najlepszą drużyną województwa lubelskiego juniorów zostały łukowskie Orlęta!!

Zwycięskie zespoły otrzymały najwyższej klasy sprzęt sportowy do podnoszenia ciężarów ufundowany przez Lubelski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów. Na zespołowy sukces żółto-czerwonych zapracowali – Marcin Izdebski, Łukasz Boncik, Bartosz Boncik, Jakub Sadło, Bartłomiej Bajora, Mateusz Kucharzak oraz trenerzy Robert Dołęga i Jan Dmowski.

PEŁNE WYNIKI:
– Finał Lubelskiej Ligi Juniorów 
– Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich Biłgoraj

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Ciężary