Odwiedź nas na
Fenix

Inne

II Plebiscyt na Łukowskiego Sportowca i Trenera Roku 2017!

Już niebawem będą mogli Państwo zagłosować w drugim plebiscycie na najpopularniejszego, łukowskiego sportowca i trenera roku. To Kibice, zadecydują do kogo trafią statuetki!

Sport.lukow.pl wspólnie z wŁukowie.pl przygotowują dla Państwa drugą odsłonę plebiscytu na Łukowskiego Sportowca Roku i Łukowskiego Trenera Roku. W jego pierwszej edycji, głosami kibiców tytuł sportowca roku trafił do reprezentantki Polski, szczypiornistki Emilii Galińskiej. Zaś trenerem 2016 roku został szkoleniowiec piłki nożnej Stanisław Chudzik.

Tak jak rok temu, tak i teraz publiczne głosowanie staraliśmy się przygotować rzetelnie i faktycznie dać Państwu możliwość wyboru spośród najlepszych postaci łukowskiego sportu, a przy tym zachować różnorodność dyscyplin oraz dotrzeć do każdego Kibica, by ten mógł stwierdzić – jest na kogo głosować!

Dla kibiców łukowskiego sportu żadna z kandydatur, czy to wśród sportowców czy trenerów nie powinna być zaskoczeniem. Nie sposób było wypisać wszystkich dokonań poszczególnych kandydatów. Sportowcom wypisano te dokonania, dzięki którym redakcja Sport.Lukow.pl postanowiła włączyć sportowca do plebiscytu. Natomiast przy wpisie dotyczącym kandydatur trenerskich będzie krótka informacja o tym, dlaczego w tym roku zdecydowano się wyróżnić poszczególne osoby, nominacją.

O miano Łukowskiego Sportowca Roku 2017 będzie „rywalizować” 15-stu kandydatów. Wśród nominowanych będą m.in. ciężarowcy, piłkarze, zapaśnicy i fighterzy. W plebiscycie na Trenera Roku 2017 znajdzie się 10 Nazwisk. Zarówno szkoleniowcy dyscyplin zespołowych, jak i sztuk walki, czy sportów siłowych.
Głosowanie będzie możliwe tylko na stronie www.sport.lukow.pl, i zostanie podzielone na dwa etapy. Pierwszy etap będzie trwał do 31 stycznia 2018 roku (godz. 23.59), a drugi od 2 do 18 lutego. Do drugiego etapu wejdą Wyróżnione Piątki, czyli pięciu sportowców i pięciu trenerów, którzy w pierwszym etapie zdobędą największą liczbę głosów.

Plebiscyt ruszy już niebawem! Śledźcie Sport.lukow.pl i bądźcie na bieżąco 🙂

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne