Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Ręczna

Przygotowania do IV Memoriału R. Szajdziuka

archiwum

UKS Jedynka Łuków rozpoczęła przygotowania do XIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt – IV Memoriału Romualda Szajdziuka. Zawody zaplanowano na 23-25 marca.

Kolejny duży turniej piłki ręcznej przed nami. Memoriał Romualda Szajdziuka to nieoficjalne święto szczypiorniaka w Łukowie. W tym roku rywalizacja odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych:
I – dziewczęta rocznik 2004
II – dziewczęta rocznik 2005
III – dziewczęta rocznik 2006
IV – dziewczęta rocznik 2007

UKS Jedynka Łuków główny organizator zawodów rozpoczął przyjmowanie drużyn na turniej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 lutego, o ile wcześniej nie zapełnią się listy startowe. Organizatorzy zapraszają również do współpracy lokalnych partnerów.

Cel zawodów 23-25 marca – XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej – IV Memoriał R. Szajdziuka: popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci, wychowywanie w rywalizacji fair play, promocja prozdrowotnych, społecznych, edukacyjnych i wychowawczych wartości sportu, przeciwdziałanie zjawiskom agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży, wyłonienie najlepszych zespołów i zawodniczek, wdrażanie do kulturalnego kibicowania, wymiana doświadczeń sportowych zawodniczek i trenerów, promocja i organizacja wolontariatu wokół zadań kultury fizycznej i sportu oraz promocja Powiatu Łukowskiego, Miasta Łuków oraz klubu UKS Jedynka.

Szczegółowych informacji udzielają:
– Jolanta Suchodolska, e-mail: j_suchodolska@o2.pl, tel. 608 050 131,
– Ewa Czerkas, e-mail: ewakoz8242@wp.pl, tel. 502 922 889.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Ręczna