Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Trening z mistrzem w Fight Clubie

Nadesłane do redakcji

Wczoraj Łuków odwiedził Rafał Jackiewicz – utytułowany bokser, kickbokser i zawodnik MMA. Wojownik poprowadził trening zawodników i młodych adeptów K.O Fight Club.

Polski bokser, zawodnik MMA, były pretendent do tytułu Mistrza Świata federacji IBF, czołowy zawodnik w latach dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych w kickboxingu – Rafał Jackiewicz, odbył wczoraj trening z grupą Jacka Kęzika. Sportowiec przyjechał do Łukowa na zaproszenie lokalnego szkoleniowca i Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej.

Po rozgrzewce i technicznym treningu, głównie złożonego z elementów boksu zawodowego dla grupy 30. osób, mistrz Jackiewicz zmierzył się w krótkich sparingach z mistrzami z K.O. Fight Club Łuków – Mateuszem Grochowskim oraz Rafałem Jastrzębskim. Walkę z gościem stoczył również Dawid Jastrzębski.

– Rafała znam z dawnych czasów. Techniki przekazane przez boksera zawodowca bardzo pomogą w szkoleniu, ja mam świetne wrażenia i myślę, że moi zawodnicy także. Poza treningiem i walkami, dla mnie ważna była wstępna umowa dotycząca dwóch zawodników z mojego klubu – Grochowskiego i Dawida Jastrzębskiego, którzy prawdopodobnie wystąpią na gali w Mińsku Mazowieckim, organizowanej właśnie przez fightera Rafała – powiedział trener Jacek Kęzik.

Treningi K.O Fight Club Łuków odbywają się w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2. Według zapowiedzi szkoleniowca to dopiero początek roku, i jeszcze do Łukowa zawitają uznani trenerzy, a łukowscy zawodnicy będą walczyć na szeregu imprez sportowych.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki