Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Ekipa DAF Łuków trzecia w Łęcznej

W niedzielę 11 lutego piłkarze Dziecięcej Akademii Futbolu z rocznika 2007 zagrali o Puchar Prezesa Górnika Łęczna. DAF stracił najmniej bramek i bramkarzem turnieju został Maciej Orzeł z łukowskiej drużyny.

Na zawodach w Łęcznej reprezentanci naszego miasta zagrali 7 spotkań. Trzy mecze wygrali, trzy zremisowali i ponieśli jedną porażkę. Mając tyle samo punktów co Puławiak, nasza drużyna miała gorszy bilans bramkowy, i ostateczne zajęła trzecie miejsce. Turniej wygrał Niedźwiadek (5 zwycięstw, 2 remisy). Maciej Orzeł z łukowskiej drużyny został uznany Bramkarzem Turnieju.

Wyniki i strzelcy bramek dla DAF Łuków:
DAF 0:0 Wisła Puławy
DAF 1:2 Niedźwiadek Chełm (Kowalski)
DAF 0:0 Górnik Łęczna I
DAF 1:0 Orlik Lubartów (Biadun)
DAF 1:0 Górnik Łęczna II (Miszczak)
DAF 2:2 Puławiak Puławy (Miszczak 2)
DAF 3:1 Victoria Parczew (Skwara 2, Biadun)

DAF Łuków, r. 2007: Maciej Orzeł, Maciej Warpas, Mateusz Filipczak, Maciej Niebrzegowski, Jakub Bober, Szymon Kowalski, Jakub Warowny, Alan Paskudzki, Jan Zalewski, Jan Borkowski, Błażej Leszczak, Krystian Plaskowski, Jan Skawa, Jakub Miszczak, Emil Biadun.
Trener – Piotr Wałachowski.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna