Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Legionista Sportowcem Roku 2017!

Od 2016 roku trenuje w warszawskiej Legii, gdzie jest bramkarzem młodzieżowych drużyn. Ostatnio powoływany do reprezentacji Polski, a także w szeregi I drużyny Wojskowych. Poznajcie Łukowskiego Sportowca Roku 2017 – Cezarego Misztę.

Odsłaniamy drugą kartę dotyczącą II Plebiscytu na Sportowca i Trenera Roku wg łukowskich kibiców i czytelników portali Sport.Lukow.pl. Za nami dwie tury głosowania, w tym ta finałowa, w której znalazło się 10. nazwisk, najlepszych i najpopularniejszych sportowców Ziemi Łukowskiej w 2017 roku. Głosowanie SMS, i ostateczne rozstrzygnięcia nie były wiadome niemal do ostatnich godzin i minut plebiscytu. Rywalizacja była bardzo zacięta, kibice nie odpuszczali, dlatego też naturalną sprawą będą wyróżnienia dla najpopularniejszej trójki sportowców ubiegłego roku.

W głosowaniu na Łukowskiego Sportowca Roku 2017 zwyciężył CEZARY MISZTA – pochodzący z Łukowa młodzieżowy reprezentant Polski oraz zawodnik Legii Warszawa.

Tytuł Sportowca Roku 2017 trafi do Miszty, dzięki swoim fanom i znajomym, którzy do końca byli zmobilizowani i wsparli utalentowanego bramkarza. Jeszcze 12 lutego pierwsze miejsce zmieniało się dwukrotnie, a tym który zagroził piłkarzowi był Mistrz Polski Młodzieżowców w kickboxingu Jakub Strzyżewski (KSW Łuków).

Łukowski Sportowiec Roku 2017, wyniki najlepszej trójki:
1. miejsce: Cezary Miszta – liczba oddanych głosów: 422
2. miejsce: Jakub Strzyżewski – 336 głosów
3. miejsce: Sebastian Sowisz – 221 głosów
Na czwartym miejscu uplasowała się Karolina Gryczon, a na piątym Paulina Sobiech – zapaśniczki stoczkowskich Armat. Przypominamy o tym, że miejsca drugie i trzecie będą również wyróżnione. Szczegóły będą ustalane ze wszystkimi zainteresowanymi.
GRATULUJEMY!!!

Łukowski Sportowiec Roku 2017 Cezary Miszta – piłkę nożną trenuje od 7. roku życia. Zaczynał w ŁSR AMPlus Łuków, i to tam jego talent bramkarski wypatrzył śp. Tomasz Tryboń. Kilka lat piłkarskie rzemiosło szkolił w ŁKS Orlęta Łuków. Bardzo szybko zaczął trenować ze starszymi grupami wiekowymi. W 2015 roku trafił do Motoru Lublin, skąd po kilku miesiącach trafił na słynną Łazienkowską 3. W akademii Legii gra w drużynach młodzieżowych, walczy o skład w rocznikach starszych, będąc już niejednokrotnie bramkarzem drugiej ekipy Legii. W ostatnim roku swojej kariery trenuje coraz częściej z pierwszą ekipą Legionistów, bierze udział w zgrupowaniach zagranicznych, a niebawem być może stanie się trzecim bramkarzem Mistrzów Polski. Od 2016 roku jest młodzieżowym reprezentantem Polski U-16.

Poznaliśmy już Łukowskiego Trenera i Sportowca 2017. Przed nami ogłoszenie wyróżnienia specjalnego od redakcji Sport.lukow.pl i wŁukowie.pl! Bądźcie z nami.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne