Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Trener Roku 2017 z Jedynki!

Nadeszła chwila publikacji wyników w Plebiscycie na Łukowskiego Sportowca i Trenera ubiegłego roku. Odkrywanie kart rozpoczynamy od ogłoszenia, kto został Trenerem 2017.

Spośród 10. łukowskich trenerów nominowanych w naszym plebiscycie największe poparcie swych kibiców i znajomych uzyskała Jolanta Suchodolska – szkoleniowiec piłki ręcznej i lekkiej atletyki UKS Jedynka Łuków, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1.

Zanim, przedstawimy krótką sylwetkę laureatki tytułu Łukowskiego Trenera Roku 2017, omówimy pokrótce wyniki finałowego głosowania. W 1. turze głosowania nasza redakcja wytypowała 10. szkoleniowców, spośród których do etapu finałowego przeszła najlepsza siódemka. Już od pierwszych dni głosowania kibice wskazali dwójkę faworytów do tego szczególnego wyróżnienia. Fani Piotra Gaja i Jolanty Suchodolskiej zmobilizowali się najbardziej i wysłali rekordową liczbę głosów-smsów. Trzecie miejsce na plebiscytowym podium przypadło trenerowi siatkówki z Krzywdy.
Miejsca z podium (drugie i trzecie) będą również wyróżnione. Szczegóły będą ustalane z samymi zainteresowanymi.

Łukowski Trener Roku 2017 (wyniki finałowego II etapu):
1. miejsceJolanta Suchodolska – 560 głosów
2. miejscePiotr Gaj – 357 głosów
3. miejsceKarol Całka – 67 głosów.
Tuż za podium, na 4. miejscu sklasyfikowana została trener Armat Anna Chudek.

Łukowski Trener Roku 2017 Jolanta Suchodolska  – jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerów piłki piłki ręcznej w Łukowie. Wychowawczyni wielu pokoleń absolwentów łukowskiej Jedynki, a tym samym pierwsza trenerka wielu roczników, utalentowanych i nagradzanych szczypiornistek oraz lekkoatletek. Drużyny prowadzone przez panią trener wielokrotnie były najlepszymi w województwie, a także jedne z najlepszych w Polsce. To między innymi dzięki pracy Jolanty Suchodolskiej, UKS Jedynka Łuków od lat jest wśród najlepszych drużyn w województwie we współzawodnictwie sportowym. Nie sposób wymienić wszystkie osiągnięcia z tak bogatej kariery nauczyciela wychowania fizycznego i trenera UKS Jedynka. Organizatorka jednej z największych imprez sportowych w Łukowie – Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej pod Patronatem Małgorzaty Majerek i Małgorzaty Roli. Jest również trenerem piłki nożnej w AMPlus Łuków. Za wybitne osiągnięcia na niwie szkoleniowca i wychowawcy wielokrotnie nagradzana, m.in. Brązową Odznaką „Za Zasługi dla Sportu”,  Trener Roku – wyróżnienie 2013, Złotym Niedźwiedziem 2015. Tylko w 2017 roku Jej podopieczne: zostały Mistrzyniami Biegów Przełajowych, a szczypiornistki wygrywały w dużych turniejach ogólnopolskich (m.in. złoto na III Memoriale Romualda Szajdziuka i wicemistrzostwo w międzynarodowym turnieju Lajkonik Cup Kraków).

Gratulujemy wyróżnienia przez swoich podopiecznych i kibiców całej powyższej, najpopularniejszej czwórce szkoleniowców. Przed nami ogłoszenie Sportowca Roku 2017 oraz wyróżnienia specjalnego od redakcji Sport.lukow.pl i wŁukowie.pl

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne