Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Fight Club na sparingach w Olsztynie

Zawodnicy K.O. Fight Club Łuków odwiedzili stolicę Warmii. Do Olsztyna zaprosił ich tamtejszy klub sportów walki CFC Camel Fight Club.

W piątek 16 lutego na zaproszenie właściciela i trenera klubu CFC Camel Fight Club z Olsztyna Pawła Paczkowskiego zawodnicy Jacka Kęzika brali udział w sparingach klubowych na zasadach K1. W trakcie tej „mini gali” CFC FIGHT NIGHT 8 odbyło się sześć pojedynków, w których walczyło trzech kickbokserów K.O. Fight Club Łuków. Byli to Mateusz Grochowski, który brał udział w walce wieczoru w walce sparingowej przeciwko Michałowi Kuźniakowi, Dawid Jastrzębski oraz Ramzad Tagiłow.

Dla naszych zawodników celem spotkań na olsztyńskim ringu była konfrontacja umiejętności, wymiana doświadczeń, nauka zachowań oraz przygotowania psychicznego do występów na galach większego formatu. Wyniki stoczonych pojedynków nie były, aż tak ważny ponieważ były to pojedynki pozarankingowe, ważniejszy był aspekt sportowy. Walki sędziował sędzia międzynarodowy.

Planujemy cykliczne tego typu spotkania w klubie w Olsztynie, jak również w klubie w Łukowie. Moi wypadli bardzo dobrze. Najlepiej Dawid Jastrzębski. Dziękuje organizatorom za zaproszenie i nawiązanie współpracy w szkoleniu zawodników K1 – mówi Jacek Kęzik, trener K.O. Fight Club.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki