Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Orlęta z Pucharem Górnika Łęczna

W niedzielę 18 lutego najmłodsi piłkarze Orląt zagrali o Puchar Prezesa Górnika Łęczna. Rocznik 2006 żółto-czerwonych nie przegrał ani jednego meczu i wywalczył trofeum.

Na zawodach w Łęcznej reprezentanci naszego miasta zagrali 7 spotkań. Żółto-czerwone orliki wygrały pięć spotkań i dwa zremisowały, co ostatecznie dało im najwięcej punktów w tabeli i końcowe zwycięstwo w turnieju. Zawodnikiem turnieju została Weronika „Werka” Orzełowska z Orląt, która strzeliła 9 bramek.

Wyniki Orląt Łuków 2006 w Łęcznej:

Orlęta 0:0 Hetman Zamość

Orlęta 1:0 Jedynka Krasnystaw

Orlęta 3:1 BSS Lublin

Orlęta 4:0 Orlęta Radzyń Podl.

Orlęta 5:0 Sygnał Lublin

Orlęta 4:1 Vrotcovia Lublin

Orlęta 2:2 Górnik Łęczna

Ostatni mecz decydował o zdobywcy Pucharu. Orlętom wystarczył remis, a gospodarze z Łęcznej potrzebowali zwycięstwa. Orły prowadziły 2-0, jednak ostatecznie drużyny podzieliły się punktami, przy wyniku 2:2. Dla naszych był to remis zwycięski dający I miejsce.

Ciekawy i wymagający turniej z dobrymi piłkarsko markami. Tym bardziej cieszy końcowe zwycięstwo. W naszej drużynie prawie każdy zdobył gola, pokazuje to, że gramy całą drużyną. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie pod tym względem tego, że gra moich podopiecznych ma charakter zespołowy. Przed nami jeszcze jeden turniej halowy, i nieprzerwanie przygotowujemy się do ligimówi Adrian Świderski, trener Orląt r. 2006.

Orlęta Łuków 2006: Szymon Pracz – Patryk Syrzycki, Maks Mućko, Mikołaj Woliński, Paweł Wiącek, Mateusz Makosz, Piotr Mateńka, Piotr Grochowski, Szymon Konieczny, Weronika Orzełowska, Jonasz Kowalewski, Bolek Świerczewski, Kacper Bednarczyk.
Trenerem młodych żółto-czerwonych, zwycięzców z Łęcznej jest Adrian Świderski.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna