Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Zaproszenie na Otyliadę 2018

Po raz trzeci w Łukowie odbędzie się Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA. Impreza pływacka odbędzie się na pływalni Delfinek w nocy z 10 na 11 marca. Trwają zapisy.

OTYLIADA, czyli Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki – to największa masowa impreza pływacka w Polsce. Pierwszy taki maraton zorganizowano w Myszkowie i miał on charakter lokalny. Od 2014 odbywa się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” i ma zasięg ogólnopolski. W gronie miast, które włączają się w tę inicjatywę jest Łuków, a maraton pływacki w naszym mieście przygotowuje Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Tegoroczna edycja rozpocznie się w piątek 10 marca o godz. 18.00 i trwać będzie do godz. 6.00 w sobotę 11 marca. Trwają zapisy na te wydarzenie. Ilość miejsc ograniczona, OSiR prowadzi rejestrację uczestników do 6 marca!

W ubiegłorocznej edycji Otyliady w Łukowie wzięło udział 53. pływaków, którzy łącznie przepłynęli 377 kilometrów. Czy ubiegłoroczny sukces i wyniki uda się poprawić? Przekonamy się już w drugi weekend marca.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne