Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Kucharski bez Lewandowskiego

Foto: Piotr Kucza / newspix.pl

Twitt dziennikarza sportowego Mateusza Borka stał się wiadomością dnia w świecie polskiej piłki. Jak pisze Borek – Kucharski po 10 latach współpracy z Robertem Lewandowskim, przestaje być jego menadżerem!

Dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek w środowy wieczór na swoim koncie twitterowym napisał:

BREAKING: Po ponad 10 latach współpracy. Robert LEWANDOWSKI zmienia agenta. Z Czarkiem Kucharskim zrobili dużo fajnych rzeczy razem ale współpraca właśnie dobiegła końca. Teraz czas na światowy TOP.. Z kim zwiąże się umową Lewy? Mino RAIOLA? Pini ZAHAVI? A może Jorge MENDES?

Informacja dość świeża i już wywołała dyskusje wśród znawców piłki, kto powinien zostać nowym opiekunem kariery najlepszego obecnie polskiego piłkarza. Od razu drugim pytaniem, na które toczą się dyskusje jest to, gdzie Lewandowski miałby trafić już niebawem. Mówi się o dwóch kierunkach przenosin LewegoAnglia lub…Real Madryt.

Cezary Kucharski wychowanek łukowskich Orląt, były reprezentant Polski, były poseł – obecnie menadżer piłkarski. Robert Lewandowski był jego głównym podopiecznych (choć gwiazd w stajni Kucharskiego nie brakuje). W okresie 10-letniej współpracy Lewy trafił do Borussii Dortmund, a stamtąd do Bayernu Monachium, gdzie obecnie występuje.

Według doniesień medialnych z dzisiejszego poranka, nowym agentem Lewego ma być 74-letni Pini Zahavi, który możliwe, że zajmie się transferem Polaka do drużyny Królewskich.

Foto: Piotr Kucza / newspix.pl

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna