Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Rosoły bez Paki!

Na oficjalnej stronie LKS Sokół Adamów pojawiła się ważna informacja dla kibiców. Dotychczasowy trener Rosołów Dariusz Dziewulski zrezygnował z pełnionej funkcji.

W krótkim komunikacie na www.sokoladamow.pl czytamy:
Z dniem 21 luty 2018r z funkcji Pierwszego Trenera LKS Sokół Adamów zrezygnował P. Dariusz Dziewulski. Największym osiągnięciem byłego trenera Rosołów było Mistrzostwo Ligi Okręgowej w sezonie 2016/2017 i Awans do IV Ligi Lubelskiej. P. Darkowi życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJE TRENERZE !

Dariusz Dziewulski był trenerem piłkarzy z Adamowa od sierpnia 2016 roku. W przeciągu tej półtorarocznej przygody piłkarskiej z Rosołami największym osiągnięciem był awans z bialskiej okręgówki do IV ligi lubelskiej w sezonie 2016/17. Wówczas królem strzelców ligi okręgowej został też zawodnik z Adamowa Karol Borkowski. W rundzie jesiennej sezonu 2017/18 IV ligi reprezentantom naszego powiatu nie poszło tak dobrze, jakby tego oczekiwali. W 14. meczach zdobyli 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy, 9 porażek), i zajmują 13 miejsce w tabeli (na 15 drużyn).

Trwają przygotowania do rundy wiosennej, która rozpoczyna się w połowie marca. Obecnie poszukiwany jest nowy trener, jak też trwa organizowanie drużyny Sokoła przed trudną wiosną.

Foto: sokoladamow.pl

1 Comment

1 Comment

  1. Ja

    23 lutego 2018 at 14:54

    Tchórz jednym słowem zostawił zespół w takim momencie

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna