Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Piłkarz Orląt w finałowej ósemce Polish Soccer Skills

Maks Mućko, wychowanek DAF-u, obecnie reprezentujący barwy łukowskich Orląt został zwycięzcą obozu zimowego Polish Soccer Skills 2018. W nagrodę jedzie na trening do Bayernu Monachium!!

Piłkarz Orląt, 12-letni Maksymilian Mućko wziął udział w obozie sportowym Polish Soccer Skills Zima 2018. Spośród ponad 500 uczestników, młodych piłkarzy z całej Polski – organizatorzy na podstawie testów umiejętności – Potencjometru PSS, wybrali najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. W kategorii wiekowej 11-12 latków zwyciężył nasz młody talent!

Zwycięska ósemka młodych zawodników w nagrodę będzie miała ufundowany trening w zagranicznym klubie. Fundacja Polish Soccer Skills przygotowała dla młodych adeptów piłki nożnej wizytę u Mistrza Niemiec, klubie Roberta Lewandowskiego, Bayernie Monachium! Ponadto, wybrani zawodnicy zasilą Reprezentację Polish Soccer Skills.

Obóz bardzo mi się podobał przede wszystkim dlatego, że polepszaliśmy na nim koordynację ruchową, jak i umiejętności piłkarskie zdobyte w klubach. Był nacisk na indywidualne podejście do każdego z zawodników – na jednego trenera przypada w programie maksymalnie czterech graczy. Bardzo się cieszę, że pojadę do Bayernu Monachium, dlatego że jestem fanem tego klubu. A najlepszy piłkarz Bayernu Robert Lewandowski jest dla mnie wzorem do naśladowania – powiedział nam wyróżniony przez Polish Soccer Skills Maks, który nie kryje zadowolenia z wyjazdu do Monachium.

Maksymilian Mućko, to wychowanek łukowskiej Dziecięcej Akademii Futbolu. Jego pierwszym trenerem był Przemysław Wereszczyński. Obecnie Maks gra w Orlętach, w roczniku 2006, gdzie trenerem jest Adrian Świderski. Gra na pozycji pomocnika.

Polish Soccer Skills to projekt społeczny, którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. To jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy projekt szkolenia piłkarskiego młodych adeptów, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów.


Młodemu łukowianinowi gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju piłkarskiego!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna