Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Medale KSW Łuków w Tang Soo Do!

W niedziele 25 lutego zawodnicy KSW Łuków rywalizowali na Mistrzostwach Polski Tang Soo Do Polska. Z imprezy przywieźli cztery medale – jeden złoty, trzy srebrne!

W dniach 23-25 lutego 2018 roku w Wołominie odbywały się Mistrzostwa Polski w koreańskiej sztuce walki Tang soo do. Ze względu na duże podobieństwo regulaminów w tang soo i kickboxingu, w mistrzostwach wystartowali zawodnicy z KSW Łuków.

Najlepiej na wołomińskich zawodach wypadła Kinga Komorowska, która zdobyła złoty medal w formule light contact w kategorii juniorów plus 64 kg. Nie zawiódł Jakub Strzyżewski, który zdobył 2 srebra (senior 72 kg w formule light contact i light kick). Ze srebrnym krążkiem wrócił także Kamil Szczygielski, który występował w kategorii juniorów do 66 kg w formule light contact.

Trudny pojedynek stoczyła Monika Olszewska (light contact, junior 64 kg), która w eliminacjach uległa Michael Meier z Częstochowy (Wicemistrzyni świata w kickboxingu, Dublin 2016). Opiekunem zawodników był instruktor kickboxingu Grzegorz Piotrowski.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki