Fenix

Piłka Nożna

Łukowskie Orliki z kolejnym Pucharem

Nadesłane do redakcji

Najmłodsi piłkarze Orląt Łuków rozegrali kolejny turniej. Tym razem grali w Łosicach, i z zawodów wrócili z Pucharem Burmistrza.

Podczas okresu turniejów halowych łukowska drużyna ma na koncie kilka trofeów. Podopieczni Adriana Świderskiego z rocznika 2006 Orląt zdobyli kolejny puchar i medale. W sobotę 3 marca młodzi żółto-czerwoni, w dobrym stylu zdobyli Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice.

Rozgrywki były podzielone na fazy – grupową i finałową. W tej pierwszej Orlęta rozegrały cztery spotkania – wygrały dwa i dwa zremisowały, co dało im awans do fazy finałowej. Grając o medale nasi młodzi piłkarze stoczyli trzy pojedynki. Dwa zwycięstwa i remis zapewniły im pierwsze miejsce w turnieju i Puchar Burmistrza Łosic.

3. Huragan Międzyrzec Podlaski

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maksymilian Mućko (Orlęta), który jednocześnie został królem strzelców.

Skład Orląt 2006 na turnieju w Łosicach: B. Rybka, K. Bednarczyk, P. Grochowski, P. Mateńka, M. Makosz, O. Serżysko, Sz. Konieczny, M. Mućko. Trener – Adrian Świderski.