Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Z ostatniej chwili: Rezygnacja prezesa Orląt!

archiwum

Kilkadziesiąt minut temu zakończyło się zebranie Zarządu ŁKS Orlęta Łuków. Po rocznej pracy na rzecz klubu jako prezes zarządu, z pełnionej funkcji zrezygnował Adam Kulik!

Dziś wieczorem odbyło się kolejne zebranie zarządu łukowskich Orląt. Niby nic nadzwyczajnego wszak, władze największego łukowskiego klubu sportowego spotykały się nierzadko by opracowywać plany rozwojowe poszczególnych sekcji sportowych. Jednak dzisiejsze zebranie przejdzie do historii.

Prezes Zarządu ŁKS Orlęta Łuków Adam Kulik złożył rezygnację z pełnionej funkcji oraz zrezygnował z członkostwa w zarządzie.  Rezygnacje przyjęto. Do momentu uzupełnienia składu zarządu oraz zebrania członków ŁKS, które wybierze nowego prezesa, pełniącym obowiązki prezesa będzie dotychczasowy wiceprezes ds. organizacyjnych Michał Zarzycki. Według naszych doniesień Zebranie Członków planowane jest na 23 marca.

O dzisiejszym wydarzeniu, znaczącą zmianą w Orlętach poinformował nas sam zainteresowany, ustępujący prezes Adam Kulik. Więcej o rezygnacji, rocznej kadencji prezesa i sprawach w ŁKS-ie już niebawem na łamach portalu Sport.Lukow.pl

Adam Kulik z łukowskim klubem związany jest od wielu lat. Funkcję prezesa Orląt pełnił lekko ponad 12 miesięcy. Wcześniej był kuratorem klubu, kierownikiem sekcji piłki nożnej, członkiem zarządu wcześniejszych kadencji.

1 Comment

1 Comment

  1. kibic

    7 marca 2018 at 22:38

    Aby tylo nie gałach albo dolega. chca tylko politykowac. kibice nie pozwolcie na to

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne