Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Wałachowski prezesem Orląt

Wczoraj odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków ŁKS Orlęta Łuków. Jednym z punktów był wybór nowego prezesa. Wybrano dotychczasowego wiceprezesa do spraw sportowych Ryszarda Wałachowskiego.

W piątek 23 marca odbyło się nadzwyczajne walne zebranie w łukowskich Orlętach. Po rezygnacji Adama Kulika z funkcji prezesa, członkowie klubu musieli się zmierzyć z wyborem nowego prezesa i uzupełnić skład zarządu.

Podczas wyboru nowego prezesa, padła tylko jedna kandydatura. Przemysław Wereszczyński zgłosił na  to stanowisko, dotychczasowego wiceprezesa ds. sportowych klubu, Ryszarda Wałachowskiego. Kandydat się zgodził, a Jego osobę poprało 59 członków Orląt.

Innym punktem zebrania był wybór nowych członków zarządu klubu. Zgłoszono trzy kandydatury, a miejsc do uzupełnienia było dwa. Decyzją członków klubu do zarządu Orląt weszli – Bogdan Smyk i Arkadiusz Pogonowski.

Ponadto, podczas walnego zebrania przyjęto sprawozdanie z działalności klubu w 2017 roku oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej za 2017. Całość obrad nie obyła się bez emocji i słów, za które od razu przepraszano. W zebraniu ŁKS Orlęta Łuków według listy obecności wzięło udział 76 członków. Jednak nie wszyscy wytrwali do kluczowych głosowań, i do końca spotkania.

Przed nowym prezesem Orląt wiele wyzwań, szczególnie pod kątem organizacyjno-finansowym. Sportowo będzie rok to wielu emocji, oby emocji pozytywnych. O łukowskim sporcie i planach na 2018 więcej już niebawem, w rozmowie z nowym szefem największej organizacji sportowej w naszym powiecie, Ryszardem Wałachowskim.

1 Comment

1 Comment

  1. Kardas

    5 kwietnia 2018 at 08:40

    I jak poszło?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne