Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Jastrzębski z wygraną na Gali WCB

Tomek Charkiewicz/fb.com

W sobotę 24 marca odbyła się 3 edycja Gali White Collar Boxing. Na imprezie zorganizowanej w Mińsku Mazowieckim wzięła udział ekipa K.O. Fight Club Łuków. Walkę przez KO wygrał zawodnik Kęzika Rafał Jastrzębski

Trzecia gala finałowa White Collar Boxing tym razem połączona z projektem Energy Extreme organizowana przez byłego Mistrza Europy w boksie zawodowym Rafała Jackiewicza. Walki Białych Kołnierzyków (WCB  – White Collar Boxing) zapewniły niezwykle emocjonujące przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Trzecia edycja wydarzenia po raz pierwszy odbyła się w Mińsku Mazowieckim.

W wydarzeniu wziął udział Jacek Kęzik wraz z trzema swoimi zawodnikami – Mateuszem Grochowskim, Piotrem Nurzyńskim i Rafałem Jastrzębskim. Grochowski uległ po ciężkim pojedynku, Nurzyński stoczył pokazowy, w której przeciwnikiem była kobieta, a Rafał Jastrzębski zmierzył się z podopiecznym Piotra Strusa.

Rafał Jastrzębski w swoim starciu z Mariuszem Wrońskim nie miał lekko. Walka, która stała na dobrym poziomie została rozstrzygnięta w trzeciej rundzie. Nasz zawodnik wygrał przed czasem przez KO. Puchar łukowskiemu zawodnikowi wręczył Rafał Jackiewicz wraz z przedstawicielami samorządu miasta Łuków – z-cą Marcinem Mateńko i sekretarzem Ryszardem Szczygłem.

Trener Jacek Kęzik podczas gali miał też trochę pracy. Sędziował niektóre pojedynki, w tym ten najbardziej pokazowy, w którym Rafał Jackiewicz zmierzył się z trzema zawodnikami, walczących w trzech dyscyplinach – kickboxing, MMA i boksie.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki