Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Powołania do kadry zawodników KSW Łuków

Amelia Wasilewska, Marta Pawlikowska i Dorian Siekierzyński zostali powołani na zgrupowanie kadry narodowej, podczas którego młodzi kickbokserzy będą się przygotowywać do Mistrzostw Polski.

Na pierwszy kwietniowy weekend planowane jest zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu. Obóz odbędzie się w Żyrardowie, a w trzydniowych treningach wezmą udział kadrowicze specjalizujący się w formule pointfighting. Trener Kadry Narodowej Emila Szabłowska powołała do udziału na powyższym zgrupowaniu trójkę łukowian, podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków: Amelię Wasilewską, Doriana Siekierzyńskiego i Martę Pawlikowską.

Spotkanie kadry ma być treningiem przed Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane pod koniec kwietnia w miejscowości Mysiadło niedaleko Warszawy. Amelia i Dorian potwierdzili już swój udział w zgrupowaniu, natomiast Marta tym razem rywalizować będzie na innych zawodach. W tym czasie rozegrane zostaną bowiem Mistrzostwa Polski w Kaliszu w formule full contact.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki