Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Łukowski karateka jedzie na Mistrzostwa Świata!

Założyciel i trener Łukowskiego Klubu Karate Kyokushin „MAWASHI” Paweł Głowacki jedzie do Japonii na Mistrzostwa Świata! Zawody odbędą się w Tokio w dniach 21-22 kwietnia.

Głowacki wystąpi w biało-czerwonych barwach na największej, światowej imprezie w karate kyokushin organizowanej przez International Kyokushin Organisation. Zawody odbędą się w Japonii, kolebce i światowej stolicy karate. Łukowski karateka przy tej okazji weźmie również udział w obozie szkoleniowych wraz z najlepszymi zawodnikami i trenerami świata, tzw. Mitsumine Camp.

Sensei Paweł Głowacki na co dzień prowadzi Łukowski Klub Karate Kyokushin „Mawashi”, kształcący młodych adeptów wschodniej sztuki walki – karate kyokushin. Na Mistrzostwach Świata będzie również reprezentował Łuków i Powiat Łukowski.

Powołanie było dla mnie niebywałym wyróżnieniem. Świadomość reprezentowania swojego kraju oraz swojego klubu i Miasta dodaje skrzydeł! Postaram się jak najlepiej zaprezentować! Zawody zbiegają się także że szkoleniami oraz obozem pod wodospadem Mitsumine gdzie niegdyś trenował twórca stylu pelnokontsktowego karate – M. Oyama. Zdobyta wiedzą będę dzielił się ze swoimi podopiecznymi. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w moich przygotowaniach, szczególnie Shihan Jacek Czerniec, sensei Izabela Sularz oraz Sensei Janusz Piekarz. OSU – powiedział nam sam zainteresowany, sensei Paweł Głowacki.
Gratulujemy wyróżnienia i życzymy udanego startu!

1 Comment

1 Comment

  1. ja

    9 kwietnia 2018 at 11:12

    Gratulacje i powodzenia

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki