Piłka Nożna

Wygrana z Żabikowem. W niedzielę Huragan-Łazy, Orlęta-Kujawiak

archiwum

W święto 3 maja odbyła się 18. kolejka okręgówki. Orlęta z trudnego radzyńskiego terenu przywiozły trzy punkty. Przed nami niedziela i kolejne spotkania, m.in. Huragan-ŁKS Łazy, Orlęta-Kujawiak, Unia-Bizon.

W Święto Narodowe 3 Maja wolnego nie mieli piłkarze z bialskiej okręgówki. Łukowskie Orlęta pomimo okrojonego składu wygrały na wyjeździe z trudnym rywalem jakim jest Unia Żabików. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Orłów, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie: samobój Palicy dał prowadzenie gościom, chwilę później podwyższył Mateusz Ebert, a w doliczonym czasie gry honorowe trafienie dał gospodarzom Księżopolski.
Unia Żabików 1:2 Orlęta Łuków
Księżopolski 90 – Palica (samobój) 56, Ebert 64
Orlęta: Wojtaszak – Czerski, Ł. Ebert, Bulak, Olszewski, Kierych, Sowisz, M. Ebert (84′ Ozygała), Dołęga (86′ Wierzchowski), Kiryło (90′ A. Miszta), Wałachowski (55′ Kurowski)

Inne łukowskie drużyny ze zmiennym szczęściem zakończyły 18 kolejkę. Bizon wygrał 1:0 z Olimpią Okrzeja, po trafieniu Botwiny w 90 minucie spotkania. Łazy przegrały przed własną publicznością z Niwą 1:3, Kujawiak przegrał 3:5 z Dobryniem, Unia przegrała u siebie z Tytanem.