Sporty Walki

Brązowe medale na OTK w Siedlcach

Nadesłane do redakcji

W Siedlcach odbył się drugi w tym roku Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików w stylu wolnym w zapasach. Nasze zawodniczki wywalczyły cztery krążki.

W dniach 4-5 maja na zawodach w Siedlcach Powiat Łukowski reprezentowało 8 zawodniczek (GKS Armaty Stoczek Łukowski – 4, UKS Zalesie -3, ŁKS Orlęta Łuków – 1) oraz trzech zawodników, dwóch z Armat i jeden z Orląt. Trenerami naszych ekip byli Grzegorz Wałachowski i Grzegorz Rychta. Naszym sportowcom udało się wywalczyć cztery brązowe medale OTK w Siedlcach, a na podium stanęli:

VIII miejsce – Igor Lisiewski, kat. 57 kg, Orlęta

W klasyfikacji drużynowej kobiet VII miejsce dla UKS Zalesie, X miejsce dla GKS Armaty. Klasyfikacje drużyn wygrał ZTS Lublin. Wśród arbitrów sędziujących zawody znalazło się trzech łukowian – Cezary Pasik, Marek Wałachowski i Ryszard Wałachowski.